Červen 2009

táborák na Mladcové

22. června 2009 v 12:02 | kp
Dnes, tj. v pondělí 22. června 2009 se bude ve sportovním areálu (fotbalové hřiště u vysílačky Radia Zlín) na Mladcové konat "táborák" pro děti a rodiče BDFS, včetně muziky.

Sejdeme se po 17.hodině (kdo chce, tak i dříve), na Mladcovou jede bus č. 32, konec neurčen ... Vzhledem k aktuálnímu, ne příliš přejícímu, počasí je zatím jisté pouze opékání špekáčků v krbu a uzenina z udírny (vše pod střechou).
Určitě bude fajn vzít si oblečení "na ven" a to teplé, včetně obutí.

K dispozici jsou sportoviště : oplocené hřiště s umělým povrchem, tenisové kurty (antuka), tréninkové hřiště travnaté, dětské hřiště s průlezkami. Vlastně je možný pohyb po celém areálu s výjimkou hlavního hřiště, které už je v rekonstrukci
Posezení pod střechou, udírna, krb, gril s keramickou deskou, zahradní nábytek (stoly a židle), umývadla s teplou a studenou vodou
Hospůdka : bude otevřená, běžný sortiment bez teplých jídel, nekuřácký salonek.
Parkování vozidel je možné v areálu.

Pokud chce kdokoliv vzít s sebou nějakou dobrůtku pro sebe nebo i pro ostatní, tak samozřejmě může. Totéž je v případě nápadu na nějakou výzdobu a hru pro děti, ale i dospělé, s ohledem na aktuální počasí.

Prosím rodiče, zda někdo může vzít foťák, případně kameru a udělat pár záběrů ?

Těším se na shledanou a věřím, že počasí porazíme a uděláme si co nejpříjemnější akci pro naše dětičky i pro sebe.
K. Popelka

vystoupení na festivalu - připomínka

1. června 2009 v 9:16 | kp

p ř i p o m í n k a !


Dnes, tj. v pondělí 1. 6. 2009 vystoupí soubor na zahájení 49. Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež a to před Univerzitou T. Bati na ul. Mostní ve Zlíně
Program děti předvedou v délce asi 50 minut, bude tedy stejný, jako při vystoupení na školní akademii (12.) ZŠ M. Alše ve Zlíně-Podhoří.
Vystoupení je venku, pravděpodobně v parku hned vedle UTB, směrem k Velkému kinu. Bude tedy záležet na počasí, změny v programu budou provedeny dle situace.
Vystoupení začíná v 16:00 hodin.
Šatna je zajištěna v budově Univerzity T. Bati. Sraz buď v 15:00 h. v Domě kultury Zlín na obvyklém místě nebo v 15:45 h. už na UTB. Děti, které přijdou až k UTB musejí být už oblečené, děvčata i učesaná.
Prosíme rodiče, aby přišli na DK pomoct s převezením rekvizit a cimbálu.

Děkuji.
KP

P.S. Mám k dispozici DVD se záznamem vystoupení souboru na "Školní akademii" ZŠ M. Alše ve středu 13. 05. 2009. Máte-li o něj zájem, kontaktujte mě na e-mail souboru.